Magdalena Juzwuk

Od 20 lat zajmuję się kreatywnym opisywaniem rzeczywistości. Rozpoczynałam od pisania blogów, poprzez komercyjne pisanie ofert, aż po tworzenie tekstów SEO czy też fanpage na FB. I żeby nie było, że tylko piszę, gdyż aby dobrze pisać należy czytać. Zatem oprócz tego że piszę to czytam (i to nie tylko to co napiszę). Polecam się do współpracy ja oraz moje słowa. Magda

Dołączył:24 styczeń 2017
Nick:magdajuz

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Politechnika Białostocka [1995-10 - 2000-10]

kierunek/specjalizacja: Inżynieria Sanitarna


Hobby
muzyka wszelaka, media, reklama, psychologia zwierząt,

Umiejętności
Illustrator Administracja serwisami www Wprowadzanie danych SEO Copywriting Przepisywanie artykułów Blog Social Media

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze