Beata Wróblewska

Humanistka, czytelniczka, nauczycielka, eseistka, pasjonatka filmowa i teatralna, recenzentka. Absolwentka UAM i Studiów Podyplomowych w Warszawskiej Szkole Filmowej. Matka trzech cudownych córek i żona jednego męża. Przyjaciółka, kobieta doświadczona i wciąż optymistyczna.

Dołączył:31 styczeń 2017
Nick:BeWu

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Adama Mickiewicza [1990-10 - 1995 10]

kierunek/specjalizacja: filologia polska


Hobby
Film, teatr, książki, biografie, muzyka. A także pływanie, spacery i siatkówka.

Umiejętności
Tłumaczenie Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Ghostwriting Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Tworzenie tekstów synonimicznych

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język niemiecki, poziom podstawowy
język rosyjski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze