Bożena Janusewicz

Profil jak każdy inny? Być może, ALE: pisanie to mój konik – robię to od dawna i podobno całkiem nieźle, mam nawet własny blog (tak, dobrze widzisz – tu powinien być biernik, nie dopełniacz). Tak, ukończyłam filologię polską. Tak, bywam grammar nazi (to nie boli). Tak, uważam, że testy na tej stronie są szablonowe i nudne. Jestem dość elastyczna i otwarta, bo interesuje mnie wiele tematów. Diety, IT, finanse, kotki? UFO? Jestem wiedzoholikiem! Chcesz się przekonać? Napisz.

Dołączył:24 luty 2017
Nick:bozena_bozena

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Zdrowie, psychologia i psychiatra, świat kobiety, sztuka, blogowanie, języki i wiele innych rzeczy.

Umiejętności
Precle Administracja serwisami www Tłumaczenie Wprowadzanie danych Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Artykuły Redagowanie tekstów Blog Social Media

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze