Altea Leszczyńska

Artystka plastyk, fotograf, dziennikarka muzyczna i śpiewająca aktorka. Członkini Związku Polskich Artystów Plastyków w Okręgu Krakowskim i Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie, a także Literackiego Towarzystwa "Li-TWA". Absolwentka Studiów Podyplomowych na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Krakowskiej Szkoły Teatralnej i Filmowej na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Ukończyła Kurs Fotografii na Akademii Fotografii w Krakowie. W czerwcu 2008 była kuratorem wystawy „Gender w sztuce najnowszej” w ramach Triennale Sztuki Najnowszej organizowanego przez Zachętę w Częstochowie. Reprodukcja grafiki Altei Leszczyńskiej pt. "Nie wolno krzywdzić aniołów", znalazła się w książce pt. "Antologia. Mój Anioł Stróż". Uprawia malarstwo olejne, grafikę warsztatową, a także fotografię, performance i video art. Ma na swoim koncie liczne wystawy indywidualne i zbiorowe (m. in. w Częstochowie, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu; Lesznie, itd.) Jest autorką trzech filmów w konwencji video-artu: „Inferno”, „Marzenie” i „Przemijanie”. W sierpniu 2009 roku wydała książkę pt. „Podwójna miara” nakładem Częstochowskiej Biblioteki Poetów i Prozaików. W kwietniu 2010 ukazała się jej powieść zatytułowana „Brat”. Leszczyńska zaprojektowała okładki i ilustracje do obydwu swoich książek. Prowadzi autorskie audycje muzyczne w Radio RockTime.

Dołączył:11 marzec 2017
Nick:Altea

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Akademia Polonijna [1997-10 - 2002-06]

kierunek/specjalizacja: Lingwistyka Stosowana

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie [2007-10 - 2009-07]

kierunek/specjalizacja: Malarstwo (studia podyplomowe)


Doświadczenie
Akademia Polonijna w Częstochowie [2002-10 - 2004-11]

stanowisko: lektor języka angielskiego

Radio ProRock [2015-04 - 2016-07]

stanowisko: prezenter

Radio Heretica [2016-07 - aktualnie]

stanowisko: prezenter

Radio RockTime [2016-07 - aktualnie]

stanowisko: prezenter


Hobby
sztuka, muzyka, film, joga, fitness, weganizm, moda

Umiejętności
Photoshop Artykuły Redagowanie tekstów Blog Social Media Twitter Fotografia Język angielski Rękodzieło i rzemiosło

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język francuski, poziom komunikatywny
język hiszpański, poziom komunikatywny
język niemiecki, poziom podstawowy

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze