Anna Moczulska

Rocznik '93. Była studentka filologii polskiej. Licencjat (2016): "Neologizmy w // Pawiu Królowej // Doroty Masłowskiej. Praktyki w Wydawnictwie Zwierciadło (2015), głównie w dziale zajmującym się prowadzeniem portalu, ale również praca redaktorska przy piśmie "Sens" (tu publikacje w kwartalniku "Zdrowie ma sens"). Rok w Isobar Polska na stanowisku moderator - obsługa profili obcojęzycznych, przede wszystkim firmy Reckitt Benckiser, tworzenie raportów dla klientów, obsługa strony www.biedronka.pl. Od listopada 2017 wydawca on-line Programu Dzień Dobry TVN. Zakres obowiązków: tworzenie contentu na stronę oraz profile SM, prowadzenie komunikacji w SM. Studentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy na Politechnice Białostockiej. Prywatnie lubię konkret.

Dołączył:10 kwiecień 2017
Nick:Anna Moczulska

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet w Białymstoku [2013-09 - 2016-06]

kierunek/specjalizacja: Filologia polska, specjalność: edytorstwo

Politechnika Białostocka [2016-09 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Marketing internetowy; studia podyplomowe


Doświadczenie
Isobar Poland [2016-01 - 2016-10]

stanowisko: Moderator

Dzień Dobry TVN [2016-11 - aktualnie]

stanowisko: Wydawca strony internetowej


Umiejętności
Wordpress Tłumaczenie Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Social Media Twitter Tworzenie tekstów synonimicznych Język angielski

Język obcy
język angielski, poziom biegły

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze