Ewa Jurzysta

"Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję" a tak serio nie jestem wybredna, lubię pracować i mieć satysfakcję z tego, że praca, którą wykonuje ma sens i przy okazji mogę komuś pomóc.

Dołączył:2 maj 2017
Nick:Ewa1988

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Akademia Podlaska [09-2007 - 07-2010]

kierunek/specjalizacja: Zarządzanie


Hobby
Muzyka, sport, kino/film, teatr, literatura, moda i psychologia.

Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Testowanie Badanie Jakości Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język niemiecki, poziom podstawowy
język rosyjski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze