Martyna Bronk

Z wykształcenia jestem polonistką. Mimo że w liceum przejawiałam zamiłowanie do informatyki i matematyki, jako pierwszy kierunek studiów wybrałam filologię polską. Skończyłam specjalizację nauczycielską - wydawała mi się najbezpieczniejszą. Jednak w obliczu nadchodzących zmian w szkolnictwie, postanowiłam spróbować swoich sił jako freelancer. Jestem osobą z lekkim piórem, nie mam żadnych problemów z redagowaniem krótszych lub dłuższych tekstów, pisanie sprawia mi przyjemność.

Dołączył:31 maj 2017
Nick:Martyna B.

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
dobra książka, moda,

Umiejętności
Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Ghostwriting Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Blog Social Media Język angielski

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze