PIOTR JAROSZEWSKI

Młody.22 letni specjalista ds social media oraz marketingu. Kieruję się profesjonalizmem oraz szybkością wykonania danych usług. Mam wieleloletnie doświadczenie jeśli chodzi o social media oraz marketing. Nie tylko moją pasją są social media, także grafika komputerowa. Od jakiegoś czasu projektuję logotypy ,banery,wizytówki oraz plakaty czy covery na Facebooka. Moje graficzne projekty są wysokiej jakości. Jeśli chodzi o pomoc w języku angielskim dla mnie to nie stanowi problemu.Pomogę Ci w każdej dziedzinie. Dla mnie najważniejszy jest klient. Gwarantuję ,iż wszystkie moje usługi będą wykonane na czas.

Dołączył:14 lipiec 2017
Nick:Piotr95J

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
social media, grafika komputerowa, IT, muzyka ,J.angielski

Umiejętności
Wordpress Photoshop Illustrator Projektowanie grafiki Grafika komputerowa Administracja serwisami www Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów SEO Ghostwriting Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Webwriting Blog Social Media Google AdWords Google Analytics Google Adsense Zdobywanie odnośników Reklama E-Commerce Testowanie serwisów Bezpieczeństwo Presta Shop Magento Telemarketing InDesign Język angielski

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
75%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze