Justyna Zielonka

Tworzę od 14 roku życia. Jest to moja pasja. Zaczynałam od opowiadań relacjonowanych w formie pamiętnika oraz od fantastyki podszytej dramaturgią. Do tego dochodzą wiersze. Teraz tworzę reklamę produktów, od kawy po bieliznę. Piszę artykuły, nawet te mało-prawdopodobne. Piszę recenzję do książek, filmów, anime i czasopism. Lubię mięć swoje zdanie na temat produktu, nie lubię wciskać kitu- chyba że za dużą kasę. Piszę i dokształcam się aby pisać lepiej. Tworzę bo my ludzie mamy w sobie coś z Boga.

Dołączył:4 wrzesień 2017
Nick:Stynka

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Profesja [2005 - 2008]

kierunek/specjalizacja: Informatyka


Hobby
Książki od fantastyki po horrory

Umiejętności
Illustrator Projektowanie grafiki Grafika komputerowa Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Reklama Testowanie serwisów Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
50%
Test językowy nr 1
9%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze