Patrycja Cielak

Dołączył:13 wrzesień 2017
Nick:patrycjacielak1994

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Pedagogiczny [2015-10 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: bioinformatyk


Doświadczenie
Kawiarnia Bankowa [2014-03 - 2017-05]

stanowisko: kelner/barman


Umiejętności
Photoshop Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Język angielski Język hiszpański Rękodzieło i rzemiosło Analiza danych Algorytmy

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język hiszpański, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test językowy nr 1
2%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze