Sebastian Pęk

Jestem młodym, początkującym copywriterem. Poszukuję możliwości zarobienia nawet drobnych kwot pieniężnych, które mógłbym wykorzystać na swój rozwój, naukę oraz rzeczy mi potrzebne. Z racji, iż bardzo dobrze czuję się redagując teksty, zarówno dłuższe, jak i krótsze, postanowiłem spróbować swych sił w pisaniu ich na zlecenie. To zapełniło by mój wolny czas, podniosło umiejętności zarówno w szybkości, jak i jakości tworzonych przeze mnie materiałów.

Dołączył:18 październik 2017
Nick:S.P2000

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
ZSZ im, Jana Ruszkowskiego w Pułtusku [2016.09 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Informatyka


Umiejętności
Precle Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów SEO Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Content Writing Webwriting

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze