Patrycja Schab

Mam 22 lata, obecnie wraz z partnerem wychowujemy 1,5 rocznego synka. Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu, przez internet. itp. Zależy mi na pracy, która pozwoli zwiększyć budżet i pozwoli wychowywać dzieci, ponieważ jestem w trakcie ciąży i po nowym roku urodzę kolejnego chłopca. Bardzo mi zależy, aby znaleźć pracę, gdyż bardzo potrzebujemy pieniędzy.

Dołączył:26 październik 2017
Nick:patysia1323

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Liceum Ogólnokształcące w Koronowie [2011-09 - 2014-04]

kierunek/specjalizacja: Humanistyczny


Hobby
Kuchnia, Książki, Moda, Ogrodnictwo, Internet, Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

Umiejętności
Wordpress Photoshop Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Przepisywanie artykułów Blog Twitter Google Analytics Google Adsense Android Język angielski Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język niemiecki, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
55%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze