Damian Cukierda

Witajcie! Miło mi, że odwiedziliście mój profil. Mam na imię Damian i zapraszam do zapoznania się z moim kontem. Może znajdziecie w nim to czego szukacie i uznacie, że będę odpowiednią osobą dla waszych zleceń. O mnie: Mam 26 lat, z zawodu jestem inżynierem i mieszkam w Warszawie. Lubię dyscyplinę, która pozwala płynnie wykonywać powierzone zadania. Cenię sobie profesjonalizm i darzę ogromnym uznaniem fachowość innych. Patrzę na projekty przez pryzmat detali, innowacyjności, bezbłędności i unikalności.

Dołączył:4 listopad 2017
Nick:Cukey

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza [2010-10 - 2015-07]

kierunek/specjalizacja: Zarządzanie i Inżynieria produkcji


Doświadczenie
Best Groups [2017-01 - 2017-10]

stanowisko: Młodszy specjalista ds. technicznych i analiz biznesowych

Orange [2017-10 - aktualnie]

stanowisko: Project Manager


Osiągnięcia
Intensywny kurs grafiki komputerowej (2016)

Hobby
Fotografia, football, historie II wojny światowej, statystyka

Umiejętności
Photoshop Illustrator Grafika komputerowa Wprowadzanie danych Social Media Google Analytics Fotografia Język angielski Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język francuski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze