Mateusz Banaś

Witam Serdecznie, Kilka słów o mnie ? Młody 25 latek z dobrą znajomością obsługi komputera lubiący nowe wyzwania. Cały czas szkolę swoje umiejętności, nie sprowadzając się do jednej branży czy zajęcia. Dla mnie "umrzeć" to nie zakończyć swój żywot lecz przestać się rozwijać, dlatego nieustannie staram się to robić korzystając jednocześnie z życia na 100 %. Jest ono zbyt krótkie i tylko jedno więc nie warto go zmarnować. Prywatnie uśmiech na twarzy, radość życia które prowadzę a małej podrzeszowskiej wsi z rodziną przy boku.

Dołączył:21 listopad 2017
Nick:MateuszB

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Zespół Szkół Gospodarczych im. gen. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie [2010 - 2014]

kierunek/specjalizacja: kelner/barman


Doświadczenie
Euromid Sp. z o.o. [2015 - aktualnie]

stanowisko: kelner

Hotel Maraton [2012 - 2015]

stanowisko: kelner/barman


Hobby
muzyka, barmaństwo, kolarstwo

Umiejętności
Photoshop Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Blog Social Media Testowanie serwisów Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Telemarketing

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język włoski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
55%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze