Rafał Radziszewski

Uszanowanko! Cieszę się, że tu jesteś! (naprawdę) Nazywam się Rafał Radziszewski i od ponad 11 lat uciekam od bylejakości prezentowanej żmudnie w klubach i dyskotekach, tworząc nowe horyzonty, które dają pewnego rodzaju emocje. Od ponad 7 lat pod aliasem Verossi czynnie działam na rynku klubowym, prowadząc imprezy w Polsce i za granicą. Przez ten czas zdążyłem poprowadzić około 300 różnych imprez, zaczynając od imprez okolicznościowych w klubach, kończąc na dużych festiwalach włącznie. Poza prowadzeniem wydarzeń, interesuję się także pracą lektora oraz freelancera i moim celem w 2018 roku jest zaprojektowanie reklam głosowych, jingli oraz audiobooków, które pozwolą mi na dalszy rozwój siebie. Z zainteresowań prywatnych uwielbiam także gotować (co zresztą po mnie widać), a także dużo czytam o nowinkach technicznych, sposobach na ułatwienie sobie oraz bliskim życia (tzw. „lifehacks”), a do tego o psychologii i relacjach międzyludzkich, co poniekąd będzie można wyczytać w zapowiadającym się blogu. Życzę Ci miłego dnia!

Dołączył:7 styczeń 2018
Nick:Uncle Vero

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Politechnika Białostocka [2014-10 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Edukacja Techniczno-Informatyczna

Politechnika Białostocka [2012-10 - 2013-03]

kierunek/specjalizacja: Elektrotechnika

Akademia Sukcesu [2013-03 - 2015-03]

kierunek/specjalizacja: Rachunkowość Finansowa


Doświadczenie
MJZ Studio [2016-03 - 2017-02]

stanowisko: Montażysta wideo / asystent montażysty

Verossi [2011-01 - aktualnie]

stanowisko: Freelancer, technik, konferansjer, DJ


Hobby
Muzyka, psychologia, gotowanie, technika

Umiejętności
HTML5 Photoshop Grafika komputerowa Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Content Writing Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Blog Social Media Reklama Projektowanie stron internetowych XML Testowanie Badanie Jakości Telemarketing Corel C# C++ Język angielski Rękodzieło i rzemiosło Obróbka wideo After Effects

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język niemiecki, poziom komunikatywny
język rosyjski, poziom komunikatywny
język włoski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Test językowy nr 1
17%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze