emesz.pl Michał Szafrański

Czy wiesz, ile osób, każdego dnia, w internecie szuka produktów i usług, które tworzysz ? Pomagamy firmom i instytucjom w promocji w internecie, m.in. tworzenie stron i sklepów internetowych, pozycjonowanie, generowanie ruchu, marketing szeptany, marketing w mediach społecznościowych, prowadzenie firmowych blogów i nie tylko. W ramach kompleksowej obsługi firm, świadczmy również usługi księgowe. Wystawiamy faktury VAT. Nasze usługi możesz zaliczyć w ciężar kosztów i odliczyć od podatku. Zapraszamy na darmowe szkolenia online, podczas których pomagamy w kreowaniu marki w sieci. Udanego dnia Michał Szafrański

Dołączył:20 styczeń 2018
Nick:emesz

4 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych im. Profesora Edwarda Lipińskiego w Kielcach [2014-10 - 2015-06]

kierunek/specjalizacja: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (studia podyplomowe)

Wyższa Szkoła Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych im. Profesora Edwarda Lipińskiego w Kielcach [2004-10 - 2009-07]

kierunek/specjalizacja: Ekonomia


Doświadczenie
emesz.pl Michał Szafrański [2017-03 - aktualnie]

stanowisko: Właściciel

Przedsiębiorstwo Informatyczno-Reklamowe Matysart [2013-03 - 2016-10]

stanowisko: Specjalista d.s. SEO


Osiągnięcia
Szkolenie dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 7 lipca 2005 r. (zakończone pozytywnie zdanym egzaminem). Uzyskanie Licencji Doradcy Finansowego. (2007)
Członek Koła Młodych Ekonomistów "Ekonomus" Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach (2007 – 2009)
Uczestnictwo w Konferencji Naukowej we Lwowie z ramienia Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa w Kielcach. Prezentacja referatu pt. „Analiza poziomu głównych indeksów giełdowych Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i PFTS w Kijowie w latach 2005-2007” Pub (2008)
Wybory samorządowe: Zostałem Radnym Rady Miejskiej we Włoszczowie, kadencji 2014-2018. (2014)
Sołtys Sołectwa Nieznanowice (2015)
Nominacja w Ogólnopolski Konkursie „Człowiek bez barier 2015”. Znalazłem się w gronie 15 aktywnych osób niepełnosprawnych z Polski (jedyny przedstawiciel województwa świętokrzyskiego) (2015)
Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, aktywizujące sportowo, zawodowo i społecznie osoby niepełnosprawne. (2015)
Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce Osób Niepełnosprawnych (Słupsk) – 3 medale : złoto (rzut dyskiem), złoto (pchnięciu kulą), srebro (rzut oszczepem) (2016)
Zwycięstwo w Konkursie Echa dnia na najskuteczniejszego radnego Rady Miejskiej we Włoszczowie. (2016)
Strona nieznanowice.pl, którą administruje została wybrana przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, najlepszą wiejską stroną internetową województwa świętokrzyskiego (2016)
Zdobycie tytułu Latarnika 2016, przyznawane przez Fundacje Jesteśmy Blisko. Nagroda przyznawana jest osobą aktywnie działających na rzecz lokalnej społeczności (2016)

Hobby
marketing, strony internetowe, programowanie, lekkoatletyka, historia II wojny światowej

Umiejętności
HTML5 Wordpress Administracja serwisami www Wprowadzanie danych SEO Copywriting Content Writing Blog Social Media Księgowość

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze