Karolina Kwaśny

Dołączył:31 styczeń 2018
Nick:Hermosa

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Doświadczenie
Protetka [2016 - 2017]

stanowisko: Obsługa stanowiska CAD-CAM

Party and art Karolina Kwaśny Agnieszka Kret SPÓŁKA CYWILNA [2017 - aktualnie]

stanowisko: właściciel


Umiejętności
Projektowanie logo Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Blog SEM Social Media Reklama Android Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Telemarketing Tworzenie tekstów synonimicznych Modelarstwo Język angielski Rękodzieło i rzemiosło

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
65%
Test kompetencyjny - SEO cz. 1
33%
Test językowy nr 1
19%
Test językowy nr 2
42%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze