Roksolana Novak

Urodziłam się 13 kwietnia, 1997 roku, na Ukrainie, we Lwowie. W 2014 r. przeprowadziłam się do Lublina na studia. Skończyłam studia licencjackie i tekaz kontynuję nauke ma studiach magisterskich. Badzo mi się podoba mój kierunek i wszystko co z nim związane ( zarządzanie przedsiębiorstwem, maketing, zarządzanie kapitalem ludzkim, zarządzanie jakością, tworzenia projektów). Chcę poprawić swoją wiedzę w praktyce.

Dołączył:3 luty 2018
Nick:lyananovak

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej [2014 - 2017]

kierunek/specjalizacja: Ekonomiczny/ Zarządzanie (licencjat)

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej [2017 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Ekonomiczny/ Zarządzanie (magister)


Doświadczenie
Urząd Marszałkowski [2016 - 2016]

stanowisko: sekretarka

P&G [2014 - 2016]

stanowisko: pomotor-konsultant

Firma Coltel [2016 - aktualnie]

stanowisko: konsultant telefoniczny


Hobby
Muzyka, podróży, siłownia, aktywny wypoczynek, narty

Umiejętności
Wordpress Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Content Writing Przepisywanie artykułów Webwriting Blog Social Media Reklama Testowanie serwisów Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Telemarketing Modelarstwo Rękodzieło i rzemiosło Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język rosyjski, poziom biegły
język niemiecki, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze