Agnieszka Siembiga

Witam, Mam na imię Agnieszka. Studiowałam socjologię, podczas studiów zajmowałam się copywritingiem a także administrowaniem stron internetowych. Po studiach przez kilka lat mieszkaąłm w Wielkiej Brytanii przez co wypadłam z rynku. Po powrocie do kraju postanowiłam dorobić sobie czyli powrócić do zleceń online.

Dołączył:15 luty 2018
Nick:Agusiek6

1 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Doświadczenie
Centrum konferencyjno - hotelowe ,, Alex,, [2017-01 - aktualnie]

stanowisko: recepcjonista


Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Testowanie Badanie Jakości Transkrypcja Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze