Małgorzata Ryś

Nazywam się Małgorzata, posługuję się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie, dzięki ukończeniu 5-letniej szkoły średniej w Irlandii. Ukończyłam również szkołę policealną o kierunku technik farmaceutyczny, a obecnie zaocznie studiuję zarządzanie. Jestem osobą pracowitą z ambicjami, chętnie podejmuję się nauki nowych umiejętności i szybko je przyswajam. Moją zaletą jest to, że jestem perfekcjonistką, wkładałam wiele zaangażowania w wykonywanie moich zadań, co skutkuje dużym skupieniem na mojej pracy i wykonywaniem zadań z dużą dokładnością, przejrzystością i schludnością, dzięki czemu mogę sprostać wymaganiom pracodawcy. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w tłumaczeniach EN <--> PL. Tłumaczę teksty o tematach życia codziennego, tłumaczenia techniczne, prawne, medyczne jak również pomagam ludziom w bezpośrednich tłumaczeniach w różnego rodzaju instytucjach. Od pół roku zajmuję się również, pisaniem artykułów, opisów produktów, tekstów zapleczowych pod seo, jak również tworzeniem baz danych i researchem. W razie jakichkolwiek pytań, bardzo proszę o kontakt.

Dołączył:8 marzec 2018
Nick:Małgorzata_Ryś

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
podróże, czytanie książek, yoga

Umiejętności
Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Język angielski

Język obcy
język angielski, poziom biegły

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze