Ela Siwek

Proponujemy Ci stworzenie zupełnie nowej, nowoczesnej strony internetowej opartej na najwyższych standardach. Zmienimy Twoją firmę w markę Rozpoznamy jej osobowość i dopasujemy identyfikację wizualną do wybranej grupy docelowej . Wszystko zamkniemy w spójnej , eleganckiej czytelnej formie. Wykonujemy skład i łamanie tekstów prostych, ale również tych zawierających skomplikowane wykresy, zestawienia czy tabele. U nas od podstaw może powstać Twoja gazeta. Zaprojektujemy dla Ciebie katalog, magazyn, czasopismo, gazetkę firmową (reklamową), ulotkę i inne. Dobrze wykonany projekt wyróżni prezentowany produkt i podkreśli jego najwyższą jakość.

Dołączył:9 marzec 2018
Nick:koncept

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Umiejętności
Wordpress Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www Blog Google Analytics Reklama Projektowanie stron internetowych Fotografia

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze