Jacek Kraska

Nazywam się Jacek Kraska, jestem freelancerem i zajmuję się projektowaniem oraz wykonawstwem stron internetowych. Jestem informatykiem z pasji i oczywiście z wykształcenia. Myślałem sobie czasami dlaczego polubiłem robić strony internetowe. Odpowiedz jest taka, że dobry Bóg obdarował mnie jednocześnie talentem artystycznym jak i technicznym. Kocham to połączenie. Wspaniale sprawdza się w tym co robię. Jako młodzian zaczynałem od robienia grafik a później programowania stron dla mojego przyjaciela (też Jacka z resztą), który nie miał smykałki do tworzenia ale dobry był z niego organizator. Jestem mu za to wdzięczny. Pozdrawiam Cie Jacek. Mam za sobą ponad 25 lat pracy przed komputerem w świecie WWW i jeśli miałbym napisać co mnie wyróżnia to z całą pewnością doświadczenie oraz wszechstronność. Wykonuję strony kompleksowo, począwszy od projektu graficznego do zaprogramowania. Doświadczyłem również pracy w wielu pobocznych tematach takich jak np. pozycjonowanie, poligrafia, media tradycyjne, multimedia, film, prezentacje multimedialne, co przełożyło się na możliwość doradzania klientom znacznie szerzej. Staram się nie ograniczać i lubię kiedy klient pozwala mi troszkę „zaszaleć” z pomysłami. Lubie się rozwijać a to umożliwiają mi tylko projekty, które stanowią dla mnie wyzwanie. Bardzo cenię sobie też dobrą relację z klientem i pracę w dobrej atmosferze. Staram się wydobywać z siebie maksimum profesjonalizmu, cierpliwości i empatii aby współpraca od początku do samego końca była przyjemna. Lubię kiedy na końcu, padają słowa "dobra robota Panie Jacku". :) Nic bardziej nie motywuje do dalszej pracy. Uważam, że miłe słowa są nie mniej ważne od „dobrej roboty”. Poza pracą, jestem ojcem, mam wspaniałą żonę i dwóch super chłopaków. Mieszkam na wsi, lubię zwierzęta, gry zespołowe, interesuję się elektroniką, motoryzacją, czasami majsterkuję. Uwielbiam naturę i... zapach skoszonej trawy!!! Serdecznie Cię pozdrawiam drogi kliencie i zapraszam do współpracy ze mną, oczywiście w miłej atmosferze :)

Dołączył:14 czerwiec 2018
Nick:kraskaj

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Jquery/Ajax Photoshop Projektowanie grafiki Projektowanie logo Grafika komputerowa Administracja serwisami www XHTML CSS 3 XML Flash Java Script MySQL Boostrap CMS E-Commerce Presta Shop Corel InDesign

Portfolio

Testy

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze