Katarzyna Płukar

Człowiek, lat 25, z licencjatem, ale bez magistra, z pasją ale bez talentu.;) Ukończone liceum na profilu mat-fiz, ukończony licencjat na kierunku astronomia, jednak bardziej zacięcie inżynieryjne zdyskwalifikowało mnie z dalszej drogi w tym kierunku. Praca się zmieniała, chociaż zawsze był w niej kontakt z klientem. Próbowałam się dostać do szkoły teatralnej - nie wyszło. Ot, cała moja biografia. Znam język angielski i niemiecki na poziomie komunikatywnym, lecz mam świadomość, że sama popełniam w nich błędy. Dlatego o ile podjęłabym się tłumaczenia z języka obcego na polski, to w drugą stronę obawiałabym się tłumaczyć. Język niemiecki nie ciekawi w aspekcie dialektów obecnych na terenach Austrii. Poza tym, z pracy zdalnej oferuję copywriting oraz obróbkę zdjęć. Żadne z tych nie jest podparte kursami, czy certyfikatami, ale ponoć mi to wychodzi. Ponoć też umiem śpiewać, ale tu chyba ciężko mówić o "pracy zdalnej". Choć może byłby ktoś zainteresowany..?

Dołączył:23 czerwiec 2018
Nick:Yassamet

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Uniwersytet Wrocławski [2012-10 - 2017-05]

kierunek/specjalizacja: Wydział fizyki i astronomii - instytut astronomii

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy [2009-09 - 2012-06]

kierunek/specjalizacja: Mat-Fiz


Doświadczenie
Grupa LOTOS S.A. [2016-06 - 2017-02]

stanowisko: Sprzedawca

Hoist Polska Sp. z.o.o. [2017-03 - 2018-03]

stanowisko: Doradca ds. Restrukturyzacji

Grupa LOTOS S.A. [2018-07 - 2018-08]

stanowisko: Sprzedawca


Hobby
fantastyka, rpg, teatr, opera, muzyka, języki, sztuka, kultura germańska, mitologie świata

Umiejętności
CSS Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów SEO Copywriting Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Social Media Telemarketing Język angielski Język niemiecki Analiza danych Algorytmy

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język niemiecki, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze