Jakub Węzka

Jestem uczniem, od zawsze pasjonującym się technologią i programowaniem. Tworzeniem stron internetowych zajmuję się prawie od dwóch lat. Ciągle rozwijam swoje umiejętności. Dążę do uzyskania jak najlepszych efektów swojej pracy, a w szczególności do zadowolenia swojego klienta.

Dołączył:17 lipiec 2018
Nick:jakuwe

7 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Technologia, Gadżety, Programowanie

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Photoshop Projektowanie grafiki Projektowanie logo Tłumaczenie Blog Google AdWords Google Analytics Google Adsense Reklama Projektowanie stron internetowych CSS 3 Bezpieczeństwo Python C++ Fotografia Modelarstwo Język angielski Język niemiecki Obróbka wideo

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język niemiecki, poziom podstawowy

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
75%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze