Tymoteusz Wolski

Witam, jestem młodym,ambitnym chłopakiem. Interesuje się polityką,historią oraz ogólną sytuacją na świecie. Szukam zleceń copywriterskich i dziennikarskich ponieważ chcę stworzyć swoje portfolio i dalej rozwijać się w tym kierunku. Potrafię również zarządzać stronami na Facebooku,Instagramie i Twitterze. Chciałbym w przyszłości zostać dziennikarzem stąd moje zamiłowanie do pisania różnych wywiadów oraz artykułów. Umiem wykorzystywać programy takie jak LibreOffice, Microsoft Word, Power Point.

Dołączył:26 wrzesień 2018
Nick:Fre3lanc3

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Szkoła Podstawowa w Krajence [2010 - 2016]

kierunek/specjalizacja: Podstawowy

Gimnazjum W Krajence [2016 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Gimnazjum


Osiągnięcia
Liczne wygrane w konkursach historycznych (2017)
Wygrana w konkursie wiedzy o anglii/ języka angielskiego (2017)

Hobby
Historia,Astronomia,Gry wideo,język angielski,

Umiejętności
Administracja serwisami www Przepisywanie dokumentów SEO Copywriting Artykuły Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Social Media Testowanie Badanie Jakości

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język niemiecki, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze