Piotr Frankow

Jestem Piotrek,mam 25 lat .Od ponad 5 lat mieszkam i pracuję w Dani.Biegle władam językiem angielskim na poziomie b1-b2. Moim marzeniem jest i było wydać własną książkę.Cechuje mnie poczucie humoru,optymizm, a także zaradność i dążenie do celu NIE za wszelką cenę. Biegle władam sarkazmem.W wolnych chwilach słucham Future House i czytam książki z dziedziny fantastyki.

Dołączył:30 wrzesień 2018
Nick:ByQ

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Czytanie,muzyka,media społecznościowe,podróże,anime,seriale,filmy

Umiejętności
Tłumaczenie Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Artykuły Przepisywanie artykułów Reklama Testowanie Badanie Jakości Telemarketing Fotografia Język angielski

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Test językowy nr 1
13%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze