Wojciech Lewandowski

Jestem absolwentem szkoły programowania Coders Lab na kierunku Front-end Developer. Obecnie pracuję na stanowisku specjalisty ds. technicznych w branży poligraficznej. W dalszej karierze chciałbym się rozwijać jako programista Front-end.

Dołączył:9 grudzień 2018
Nick:levy

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Coders lab IT [2017-08 - 2018-08]

kierunek/specjalizacja: Front end developer


Doświadczenie
Viscar [2015-10 - aktualnie]

stanowisko: Specjalista ds. Technicznych


Osiągnięcia
Front end developer (2018)

Umiejętności
PHP HTML5 CSS Wordpress Photoshop Illustrator Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Przepisywanie artykułów Projektowanie stron internetowych CSS 3 Java Script MySQL Boostrap CMS Presta Shop Corel Język angielski

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze