Maria

Powiec co mam sie nauczyc i daj mi czas Czesc, jestem Maria. Uwielbiam czytac ksiąźki i uczyć się nowego. Jestem nauczyczelką ukrainskiego, pisze reklamne teksty i bajki dla dzieci. Chciala bym znalezc wiencej ciekawej pracy i poznać nowe ludzie. .

Dołączył:4 styczeń 2019
Nick:Mari4ka
Ulica Tarnopol
Kod pocztowy: 460000
Miejscowość: Uraina

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
sport, myzuka, ludzie

Umiejętności
Wprowadzanie danych Copywriting Teksty synonimiczne Rękodzieło i rzemiosło

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język rosyjski, poziom natywny
język niemiecki, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Test językowy nr 1
7%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze