Sebastian Wiewiór

Cześć! Mam na imię Sebastian. Chętnie pomogę w zagadnieniach związanych z Excelem, językiem bazodanowym SQL oraz oprogramowaniem Statistica. Co oferuję: * kompleksowe wykonanie analiz statystycznych do prac naukowych (licencjat/inżynier/magister) * wsparcie merytoryczne z zakresu analizy statystycznej dotyczącej finansów/ekonomii, matematyki czy produkcji * pomoc w doborze odpowiednich testów statystycznych i ich zastosowania * wykorzystanie programów obliczeniowych tj. Excel * tworzenie i obróbka baz danych * tworzenie tabel, wykresów i opisów analiz. Zapraszam do współpracy! ;)

Dołączył:5 styczeń 2019
Nick:SebastianWiewior
Ulica Nowoursynowska 161E
Kod pocztowy: 02-787
Miejscowość: Warszawa

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie [2018-02 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji


Doświadczenie
Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów [2018-07 - 2018-09]

stanowisko: Referent

Zakład Ubezpieczeń Społecznyc - Inspektorat w Opatowie o/Kielce [2017-09 - 2017-12]

stanowisko: Referent


Umiejętności
Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Korekta tekstów Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów SQL MySQL Analiza danych Księgowość

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Test kompetencyjny dla programisty - MySQL
48%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze