Piotr Rozwadowski

Witam :) posiadam takie zdolności jak szeroko rozwiniętą wyobraźnię oraz kreatywność. Równie dobre poczucie humoru, umiem rymować i pisać wiersze, piosenki, i zarazem dostosować sie do sytuacji.

Dołączył:13 marzec 2019
Nick:
Ulica Długa 47
Kod pocztowy: 05-860
Miejscowość: Warszawa

13 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
XLV Lo. Im. Romualda Traugutta [2015-09 - 2018-07]

kierunek/specjalizacja: Dziennikarsko społeczny


Doświadczenie
Hamleys [2017-08 - 2018-01]

stanowisko: Kasjer /Demonstrator


Hobby
Muzyka (każda), parcour, twożenie piosenek

Umiejętności
Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Teksty synonimiczne Ghostwriting Content Writing Przepisywanie artykułów Redagowanie tekstów Webwriting Social Media Zdobywanie odnośników Mobile Android Testowanie serwisów Testowanie użyteczności Testowanie Badanie Jakości Telemarketing Tworzenie tekstów synonimicznych Język angielski Język hiszpański Rękodzieło i rzemiosło Transkrypcja Analiza danych

Język obcy
język angielski, poziom komunikatywny
język hiszpański, poziom podstawowy
język francuski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „c”

Kreatywność to umiejętność, która u Ciebie jest świetnie rozwinięta. Zarówno prywatnie, jak i w pracy potrafisz realizować zadania i rozwiązywać problemy w sposób twórczy. Umiesz dostosować się do różnych sytuacji społecznych, a nieoczekiwane zdarzenia traktujesz jak okazję do zdobycia nowych doświadczeń. Masz wiele pasji i nie wiesz, co to nuda, a każdy dzień to dla Ciebie nowe wyzwanie. Tak trzymaj!


Test językowy nr 1
6%
Test językowy nr 1
6%
Test językowy nr 1
6%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze