Adrianna Kęcka

Studentka, wolontariuszka, liderka, współorganizatorka eventów i wydarzeń prospołecznych. Kula śniegowa- z biegiem czasu rosnę w siłę i nabieram rozpędu.

Dołączył:3 sierpień 2014
Nick:

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Politechnika Świętokrzyska [09/2009 - 02/2013]

kierunek/specjalizacja: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Politechnika Wrocławska [02/2014 - aktualnie]

kierunek/specjalizacja: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji


Osiągnięcia
Inżynier: Zarządzania Produkcją i Innowacjami
Lider kolegium SP 19 w Akademia Przyszłości we Wrocławiu

Hobby
Pochłaniam książki tonami (Samorozwój, motywacja, beletrystyka), aktywny styl życia (biegi, fitness, siatkówka, piłka nożna, podróże), samodzielna nauka języków obcych, wo

Umiejętności
Tłumaczenie Wprowadzanie danych Przepisywanie dokumentów Copywriting Korekta tekstów Ghostwriting Przepisywanie artykułów Testowanie użyteczności

Język obcy
język polski, poziom natywny
język angielski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze