Rafał Koba

cześć! od dłuższego czasu zajmuję się grafiką 3d i 2d. Jestem sumienny i uczciwy, zawsze wykonuję swoje zlecenie w szybkim tempie i oczywiście w dobrej cenie :) link do portfolio (dysk google): https://drive.google.com/drive/folders/17qgwd4Tn2NWhb4qDs3ihnje779jamFZR?usp=sharing

Dołączył:11 styczeń 2020
Nick:kampii

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Hobby
Grafika 3d,2d, druk 3d, animacje 3d

Umiejętności
Photoshop Projektowanie grafiki Renderowanie 3D Projektowanie logo Grafika komputerowa Przepisywanie dokumentów

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom Podstawowy
70%
Test kompetencyjny dla grafika komputerowego - Poziom średnio - zaawansowany
60%

Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze