Karol Jurewicz

Urodziłem się w 1994 . jako dziecko oprucz spędzania czasu przed komputerem i graniu w gry. Zawsze interesowały mnie strony www . Zastanawiałem się jak je tworzyć i jak one działaja. W szkole w młodych latach owszem miałem zajecia informatyczne i był temat stron www , wiadomo jest to dość obszerny temat a przecietnemu kowalskiemu wiedza na temat tworzenia strony www.nie jest przydatna.moim głównym zainteresowaniem bylo tworzenie poprzez cms. Ponieważ wydaje sie on latwy i czytelny w obsłudze. Wiekszość stron umarła jako projekty a reszte pochloneła czarna dziura wyszukiwarki. Niestety mialem za malo pieniedzy zeby moc na jakims normalnym poziomie promowac swoje strony.

Dołączył:16 kwiecień 2014
Nick:Karolek332

0 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Edukacja
Suwalska Szkoła biznesu [2013-02 - 2014-06]

kierunek/specjalizacja: informatyk


Hobby
motoryzacja . tworzenie www. informatyka.muzyka.film.

Umiejętności
Wordpress Administracja serwisami www Wprowadzanie danych Blog CMS Testowanie serwisów

Język obcy
język angielski, poziom podstawowy
język rosyjski, poziom podstawowy

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi A: Typ nerwusa

Stresujesz się planowaniem czasu i dlatego nie umiesz go efektywnie wykorzystać. Nagle zmiany w czasie pracy potrafią skutecznie wytrącić Cię z równowagi i ciężko jest Ci wtedy zabrać się ze spokojem do kolejnych zadań i obowiązków. Stres powoduje także, że czasami zaniedbujesz swoje obowiązki bo nie potrafisz zapanować nad ich nadmierną ilością. Być może bierzesz za dużo na swoje barki i nie delegujesz zadań swoim podwładnym? A może nie zbytnio się stresujesz wykonywaniem zdań i dlatego ciężko Ci jest efektywnie zarządzać czasem pracy? Warto przemyśleć te zagadnienia.

Test kreatywności

Przewaga „a”

Jesteś osobą, która zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym lubi trzymać się ustalonych wcześniej procedur i ogólnie przyjętych zasad. Taka postawa daje ci poczucie bezpieczeństwa. Zbytnia oryginalność, perspektywa zmian i podjęcia ryzyka nieco cię przeraża. Najlepiej funkcjonujesz w sytuacjach przewidywalnych i sprawdzonych, a szef uważa cię zapewne za solidnego i obowiązkowego pracownika.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze