Adam Kuśka

I am highly motivated, hard working, honest and reliable. ready to professionally handle Your project. Over 15 years of experience ... http://img24.otofotki.pl/obrazki/xv776_excel.jpg I'm Word and Excel engineer - I can do everything for you This is my projects: https://www.youtube.com/watch?v=HpK-6Oy7h1w http://img31.otofotki.pl/obrazki/zu901_zd4autosalon.jpg http://img31.otofotki.pl/obrazki/ev360_zd1.jpg http://img31.otofotki.pl/obrazki/pv270_zd2.jpg http://img31.otofotki.pl/obrazki/zq435_zd3.jpg Best regard from Poland http://img31.otofotki.pl/obrazki/ld911_TELC.jpg http://img31.otofotki.pl/obrazki/mz746_TOEIC.jpg http://img31.otofotki.pl/obrazki/wu446_podyplomowe.jpg

Dołączył:2 listopad 2014
Nick:Adam

2 aktywne
zlecenia
0 wykonane
zlecenia
0 oczekujące
zlecenia
0 komentarze
otrzymane

Curriculum vitae

Osiągnięcia
http://img24.otofotki.pl/obrazki/xv776_excel.jpg (2014)

Hobby
Tenis

Umiejętności
Photoshop Wprowadzanie danych Projektowanie stron internetowych SQL MySQL

Język obcy
język angielski, poziom biegły
język rosyjski, poziom komunikatywny

Portfolio

Testy

Test zarządzania czasem

Jeżeli uzyskałeś najwięcej odpowiedzi B: Typ zdyscyplinowany

Potrafisz doskonale organizujesz swój czas. Jesteś zdyscyplinowany, sumienny. Umiesz jasno określone cele, do których wytrwale zmierzasz. Umiesz właściwie dzielić swój czas między pracę i rozrywkę. Nie zaniedbując żadnej z tych. Umiesz wyznaczać zadania priorytetowe i te mniej ważne. Twoja umiejętność planowania czasu sprawdza się na stanowisku osoby zarządzającej innymi ludźmi. Uważaj jednak na grożący Ci perfekcjonizm i czasem nie planuj z ołówkiem w ręku wolnego czasu. Pójdź czasem ‘na żywioł” lub pozwól by to inni (np.: rodzina, przyjaciele ) zorganizowali Ci czas wolny.

Test kreatywności

Przewaga „b”

Masz wiele ciekawych pomysłów, ale często brakuje ci inspiracji i odwagi, aby je zrealizować. Lubisz przebywać w towarzystwie osób oryginalnych i przebojowych, podziwiasz ich dokonania, w skrytości marząc o tym, aby pójść w ich ślady. Zacznij ćwiczyć kreatywność, bo to umiejętność, którą możesz rozwijać.


Średnia ocena

Jakość pracy
Komunikacja
Fachowość
Zatrudniłbym ponownie
Profesjonalizm

Komentarze